Bonus na CS:GO FACEIT MAJOR

Bonus na CS:GO FACEIT MAJOR

CS:GO FACEIT MAJOR wkracza w decydującą fazę!

W walce o najwyższą stawkę pozostało 8 najlepszych drużyn. Które ekipy zmierzą się w niedzielnym wielkim finale?

Postaw kupon kombi w LV BET składający się z minimum 3 selekcji na wydarzenia CS:GO FACEIT MAJOR w Londynie, a w przypadku wygranej dodamy do Twojego konta ekstra 40 PLN!

  • Kupon: selekcje tylko z wydarzenia CS:GO FACEIT MAJOR w dniach 20-23.09.2018, kupon kombi, minimum 3 selekcje, minimalny kurs kuponu 2.00, kupon wygrany, minimalna stawka 40 PLN.

Bonus w kwocie 40 PLN zostanie dodany do konta gracza, który spełnił warunki promocji, w dniu 25.09.2018 do godziny 17:00.

REGULAMIN PROMOCJI

1.Czas trwania promocji: 20.09.18 8:00 – 23.09.18 23:59.
2.Promocja dotyczy zakładów postawionych na wydarzenie CS:GO FACEIT Major w Londynie.
3.Stawiając zakład kwalifikujący się do promocji gracz może otrzymać bonus w kwocie 40 PLN.
4.Zakład kwalifikujący się do promocji to zakład kombi z selekcjami tylko na wydarzenie CS:GO FACEIT Major, minimum 3 selekcje, minimalny kurs całkowity kuponu 2.00, minimalna stawka 40 PLN, kupon wygrany.
5.W promocji biorą udział zakłady przedmeczowe oraz na żywo.
6.Zakłady postawione na każdej wersji strony lvbet.pl biorą udział w promocji.
7.Zakłady za środki bonusowe nie biorą udziału w promocji.
8.Zakłady z wykorzystaną opcję Cash-Out nie biorą udziału w promocji.
9.Bonus w kwocie 40 PLN otrzymają gracze, którzy w czasie trwania promocji postawią zakład kwalifikujący się do promocji. Bonus zostanie dodany do konta gracza w dniu 25.09.2018 do godziny 17:00.
10.Otrzymany bonus 40 PLN musi zostać obrócony przynajmniej trzy (3) razy w terminie do 30 dni od momentu przyznania, z ostatecznym kursem minimalnym 1.75. Zakłady wirtualne nie wliczają się do obrotu.
11.W przypadku zgłoszenia kwalifikującego się kuponu także do promocji MultiKozak, dodany do konta zostanie jeden bonus, z wyższą kwotą.
12.Na jednego klienta przypada tylko jeden bonus w promocji.
13.Oferta skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich użytkowników (18+).
14.W przypadku próby wyłudzeń lub nadużyć promocji, LV BET zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta użytkownika i konfiskaty pozostałych na nim środków. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez LV BETzostaną uznane za ostateczne.

 

FACEIT Major: London 2018 to najważniejsze rozgrywki Counter-Strike: Global Offensive w tym roku. W Wielkiej Brytanii spotkają się najlepsze drużyny z całego świata.

Ranga turnieju oznacza, że jest ona wspierana przez twórców Counter-Strike: Global Offensive — Valve, a pula nagród wyniesie 1 milion dolarów. Pierwsze pojedynki będzie można zobaczyć już 5 września w pełnej polskiej oprawie komentatorskiej z profesjonalnego studia esportowego, które zostało otwarte w czerwcu w Krakowie.

Bonus na CS:GO FACEIT MAJOR
4 (80%) 7 vote[s]