BitCan pl: Od poniedziałku wypłacisz bitcoiny w jednym z 7500 bankomatów w całym kraju

BitCan pl: Od poniedziałku wypłacisz bitcoiny w jednym z 7500 bankomatów w całym kraju

Od poniedziałku czyli 24 września BitCan.pl uruchamia nową formę płatności za sprzedaż bitcoinów na swojej nowej platformie.

Każdy użytkownik BitCan.pl będzie mógł wypłacić pieniądze za sprzedane bitcoiny w jednym z 7500 bankomatów w całej Polsce – bez użycia karty i bez potrzeby posiadania konta w banku. Usługa przez pierwsze 3 miesiące będzie darmowa.

Jak wypłacić środki w bankomacie Euronet?

Aby zrealizować wypłatę środków w bankomacie przejdź do zakładki „Sprzedaj”, wybierz ilość BTC do sprzedaży. Z listy dostępnych metod wypłaty wybierz „Bankomat”, uzupełnij dane oraz kliknij ” Sprzedaj Bitcoin.

W ciągu kilku minut od kliknięcia ,,Sprzedaj Bitcoin” i wybraniu formy płatności ,,Bankomat” – na podany przez Ciebie podczas rejestracji na naszej platformie numer telefonu, otrzymasz SMS z kodem. Udaj się z nim do najbliższego bankomatu sieci Euronet. Kliknij, aby znaleźć najbliższy bankomat lub wpisz w Google Maps na swoim telefonie ,,Bankomat Euronet”

  1. Na wyświetlaczu zobaczysz usługę: „Wypłata bez karty”. Wybierz ją.
  2. Następnie wybierz operację: „SkyCash” oraz „Wypłata gotówki”.
  3. Wprowadź 6-cyfrowy token wypłaty z SMS od SkyCash.
  4. Wpisz kwotę wypłaty otrzymaną w SMS od BitCan.pl
  5. Zatwierdź kodem PIN otrzymanym z SMS od BitCan.pl.
  6. Odbierz gotówkę oraz wydruk z potwierdzeniem transakcji.

Wypłaty w bankomatach są obsługiwane całodobowo.

W przypadku braku realizacji odbioru gotówki z bankomatu prosimy o przesłanie zgłoszenia na kontakt@bitcan.pl

Limit dzienny wypłat (od 00:01 do 23:59) na numer telefonu użytkownika wynosi 10 500 zł. Miesięczny limit (od 1 do ostatniego dnia danego miesiąca) wynosi 21 000 zł.

Usługa dostępna wyłącznie na polskie numery telefonów. Kod SMS do wypłaty w bankomacie ważny jest przez 48 godzin. Abonent musi mieć włączoną usługę przyjmowania smsów Premium.

Źródło: Bitcoin.pl/Bitcan.pl